Henry Moore Seated Figure färglitografi

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HENRY MOORE (1898-1986), Seated Figure, färglitografi, 1950, signerad, daterad och numrerad Moore -50, 11/50.
29x21,5 cm
LITTERATUR:
Cramer 13

439673

2017-02-11