Henry Moore, Trees

Henry Moore, Trees
Henry Moore, Trees

Klubbat för:

6 000 SEK

6 000 SEK

HENRY MOORE (1898-1986), Trees, färglitografi, 1950, signerad Moore, 34x26 cm
LITTERATUR:
Cramer 29

439675

2017-02-11