Henry Moore etsning

Henry Moore etsning
Henry Moore etsning
Henry Moore etsning
Henry Moore etsning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRY MOORE (1898-1986), Elephant Skull, pl. 23, 1969, signerad Moore 52/100, etsning, 25,4x22 cm
LITTERATUR: Cramer 136

439676

2017-02-11