Klubbat för:
7 000 SEK
8 000 SEK
ERNST JOSEPHSON (1851-1906): Sokrates, signerad Socrates af Ernst Josephson, blyerts, 20 x 13 cm
PROVENIENS: Hans Mörner, Dr Lundberg
439677
2017-03-16