Design Malena Müllertz Modern Keramik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MALENA MÜLLERTZ, pyramidask/objekt, glaserat stengods, monogramsignerad och daterad 89 på insidans kant, längd ca 27 cm

439693

2017-03-19