Henry Moore litografi

Henry Moore litografi
Henry Moore litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRY MOORE (1898-1986), Mother and Child, 1973, signerad Moore II/X, litografi, 24,2x17,5 cm
LITTERATUR: Cramer 288

439706

2017-02-11