Karaff med glas,

Karaff med glas,
Karaff med glas,
Karaff med glas,
Karaff med glas,
Karaff med glas,
Karaff med glas,
Karaff med glas,
Karaff med glas,

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFF, DRICKSGLAS, 1900-talets första hälft, räfflat glas, slipad stjärnbotten, montering i nysilver, höjd ca 14-25 cm

Smärre fotnagg på kannan

439716

2017-02-11