Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ULLA VIOTTI (född 1933), skålfat, signerad och daterad Ulla Viotti Karlskoga 1961, glaserat lergods i relief, diameter ca 39 cm
439719
2017-03-19