Smycken 5 dlr silver

Smycken 5 dlr silver
Smycken 5 dlr silver
Smycken 5 dlr silver
Smycken 5 dlr silver
Smycken 5 dlr silver
Smycken 5 dlr silver
Smycken 5 dlr silver
Smycken 5 dlr silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMYCKEN, 5 dlr, silver med kvarts, bestående av: 3 armband varav ett med fasettslipad bergskristall, 2 hängen varav ett med ametist samt ett med bergskristall, finska formgivare bl. a Einari Ailio, 1900-talets sista kvartal

Bruksslitage

439723

2017-02-12