Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MART ORG (född 1935): Vy över Hornsgatan, Stockholm, olja på duk 82 x 100 cm, signerad och daterad 1989
439733
2017-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här