Mart Org oljemålning

Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

8 000 SEK

MART ORG (född 1935): Vy över Hornsgatan, Stockholm, olja på duk 82 x 100 cm, signerad och daterad 1989

439733

2017-02-10