Utebord

Utebord
Utebord
Utebord
Utebord
Utebord
Utebord
Utebord
Utebord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTEBORD, tidigt 1900-tal, underrede i målat gjutjärn och med rund skiva i vit marmor, höjd ca 72, skivans diameter 50 cm

Nagg på stenskivan, bruks- och åldersrelaterat slitage

439737

2017-02-11