Oljemålning signerad Sven Lindgren

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Veritas Litt. Ab Nr.H Caelum et Terra cum Lacu", signerad a tergo Sven Lindgren, olja på duk, 115x89 cm

Tryckskador

439765

2017-02-11