Konsolbord Louis XV-stil

Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOLBORD med stenskiva, 1 par, 1900-tal, Louis XV-stil, bemålade och förgyllda, fotavslut i form av klövar, höjd 81, 41x30 cm

Bruksslitage

439803

2017-02-11