Lampbord Louis XVI-stil

Lampbord Louis XVI-stil
Lampbord Louis XVI-stil
Lampbord Louis XVI-stil
Lampbord Louis XVI-stil
Lampbord Louis XVI-stil
Lampbord Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAMPBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, oval form, gallerkant samt stenskiva, hödj 45, 50x30 cm

Ett fotavslut utbytt, bruksslitage

439807

2017-02-11