Bokskåp i nyrenässans

Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, nyrenässans, bl a mahognyfanér, valnötsrot, svärtade lister, 1800-talets andra hälft, dekor av bl a maskaroner, höjd ca 216, 116x45 cm

Slitage, lister saknas

439808

2017-02-11