Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOKSKÅP, nyrenässans, bl a mahognyfanér, valnötsrot, svärtade lister, 1800-talets andra hälft, dekor av bl a maskaroner, höjd ca 216, 116x45 cm
Slitage, lister saknas
439808
2017-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här