Kolonn nygustaviansk förgylld
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
KOLONN, omkring år 1900, nygustaviansk, skuren dekor av girland, fleuroner samt kannelyr, förgylld samt bronserad, höjd ca 130 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall, slitage, fläckar
439809
Päivämäärä:
2017-02-11