Taklykta Louis XV-stil

Taklykta Louis XV-stil
Taklykta Louis XV-stil
Taklykta Louis XV-stil
Taklykta Louis XV-stil
Taklykta Louis XV-stil
Taklykta Louis XV-stil

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLYKTA, 1900-talets början, Louis XV-stil, opalinglas, förgylld brons, dekor med bockhuvuden och festonger, höjd 64 cm

Dekorelement skadat

439833

2017-02-11