Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILMARI LAPPALAINEN, "Pulkka", fåtölj, Asko, Finland 1960-tal, aluminium, klädd i vitt skinn, höjd 69, djup 110, bredd, 77, sitthöjd ca 35 cm
Slitage,
439845
2017-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här