Fåtölj Pulkka Ilmari Lappalainen

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

ILMARI LAPPALAINEN, "Pulkka", fåtölj, Asko, Finland 1960-tal, aluminium, klädd i vitt skinn, höjd 69, djup 110, bredd, 77, sitthöjd ca 35 cm

Slitage,

439845

2017-02-16