Tumlare silver Ryssland
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TUMLARE, silver, Moskva 1700-talets slut, driven dekor, invändigt förgylld, diameter 6 cm, höjd 4 cm, vikt 45 g, senare lock medföljer med dekor av skuren kinesisk benplatta
Benplattan skadad
439856
2017-02-18