Tumlare silver Ryssland

Tumlare silver Ryssland
Tumlare silver Ryssland
Tumlare silver Ryssland
Tumlare silver Ryssland
Tumlare silver Ryssland
Tumlare silver Ryssland
Tumlare silver Ryssland
Tumlare silver Ryssland
Tumlare silver Ryssland
Tumlare silver Ryssland
Tumlare silver Ryssland
Tumlare silver Ryssland

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TUMLARE, silver, Moskva 1700-talets slut, driven dekor, invändigt förgylld, diameter 6 cm, höjd 4 cm, vikt 45 g, senare lock medföljer med dekor av skuren kinesisk benplatta

Benplattan skadad

439856

2017-02-18