Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Cykeltur i röd klänning, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått ca 60x43

439868

2017-02-11