Birgitta Flink oljemålning

Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGITTA FLINK (1914-1999): "Vinter", signerad, olja på duk, ca 50x66 cm

439873

2017-02-11