Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Sju hjärtan", signerad Angelica Wiik EA, färglitografi med glitter, bladmått ca 56,5x35 cm

439881

2017-02-11