Carl Wilhemsson färglitografi

Carl Wilhemsson färglitografi
Carl Wilhemsson färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL WILHELMSSON (1866-1928): Studie från Bohuslän, färglitografi, monogramsignerad i plåten, Föreningen Grafisk konst, bladmått 26x36 cm

439888

2017-02-11