Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF GREDER (född 1949): (2), "Jour de Fête" och "The White Swan" färglitografier, signerade Ulf Greder, numrerade 322/360 resp. 180/360, bladstorlek ca 100x85 resp. 103x85 cm. Oramade
439894
2017-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här