Ulf Greder färglitografi

Ulf Greder färglitografi
Ulf Greder färglitografi
Ulf Greder färglitografi
Ulf Greder färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF GREDER (född 1949): (2), "Jour de Fête" och "The White Swan" färglitografier, signerade Ulf Greder, numrerade 322/360 resp. 180/360, bladstorlek ca 100x85 resp. 103x85 cm. Oramade

439894

2017-02-11