Hemery Lindberg oljemålning
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HEMERY LINDBERG (född 1919): Grönt skummande hav, signerad, olja på pannå, 48x81 cm
Kuntoraportti
439895
Päivämäärä:
2017-02-11