ROSENGRENS, arkivskåp, lackerad plåt

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

ROSENGRENS, arkivskåp, lackerad plåt, 1900-tal, arkivlådor, plåtbeslag, skyltmärkt, höjd 134, längd 38, djup 70 cm, nyckel finns

Ytslitage, repor

439912

2017-02-11