Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
ROSENGRENS, arkivskåp, lackerad plåt, 1900-tal, arkivlådor, plåtbeslag, skyltmärkt, höjd 134, längd 38, djup 70 cm, nyckel finns
Ytslitage, repor
439912
2017-02-11