Olle Almgren

Olle Almgren
Olle Almgren
Olle Almgren
Olle Almgren

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

OLLE ALMGREN (född 1914): Motiv från Järsö Roslagen, signerad och daterad 1954 Järsö Roslagen, olja på pannå, ca 39x69 cm

439920

2017-02-11