Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
OLLE ALMGREN (född 1914): Motiv från Järsö Roslagen, signerad och daterad 1954 Järsö Roslagen, olja på pannå, ca 39x69 cm
439920
2017-02-11