Björn Wessman oljemålning

Björn Wessman  oljemålning
Björn Wessman  oljemålning
Björn Wessman  oljemålning
Björn Wessman  oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949):utan titel, signerad och daterad Wessman 1990, olja på pannå, 33x64 cm
Utsälld: galleri Eklund 1991

439921

2017-02-11