Hemery Lindberg

Hemery Lindberg
Hemery Lindberg
Hemery Lindberg
Hemery Lindberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEMERY LINDBERG (född 1919): Azurblått hav, signerad och daterad 65 , olja på pannå, 86x71 cm

krackerat , färgbortfall

439929

2017-02-11