Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, västpersisk, Bidjar, ca 81x69 cm

Skador av malangrepp, vävda avslut/fransar med slitage

439930

2017-02-18