Vattenkannor sterlingsilver

Vattenkannor sterlingsilver
Vattenkannor sterlingsilver
Vattenkannor sterlingsilver
Vattenkannor sterlingsilver
Vattenkannor sterlingsilver
Vattenkannor sterlingsilver
Vattenkannor sterlingsilver
Vattenkannor sterlingsilver

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VATTENKANNOR, 2 st, sterlingsilver, varav en stämplad Fisher, 4 pints, höjd ca 22-23 cm, total vikt ca 1200 g
WATER PITCHES, 2 pc, sterlingsilver, Fisher, 4 pints, height 23 cm, total weight ca 1200 g

Invändigt med repor, en med buckla på livet

439954

2017-02-12