Sjal

Sjal
Sjal
Sjal
Sjal
Sjal
Sjal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SJAL/ FLYGELDUK, old/ semiantik, paisleymönster, maskinvävd, ca 350x160 cm

Slitage, skador, mindre lagningar

439955

2017-02-12