Hänge silver samt emalj

Hänge silver samt emalj
Hänge silver samt emalj
Hänge silver samt emalj
Hänge silver samt emalj
Hänge silver samt emalj
Hänge silver samt emalj

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGE/BROSCH, silver samt emalj, delvis förgyllt, 1900-tal, dekor av filigran samt granulater, höjd 106 mm, vikt ca 18,1 g

Bruksslitage, förgyllning delvis bortsliten

439962

2017-02-16