Axel Knipschild Konkret

Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): (3) Space activators, signerade och daterade 1978, gouache på papper, ca 50x71 cm vardera

1 blad lös i ram

439968

2017-04-29