Byrå med pigtittare
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BYRÅ MED PIGTITTARE, 1800-talets slut, 4 lådor, fanerad med valnöt, nyckel finns, höjd ca 92, bredd 105 samt djup 48 cm, pigtittaren är ca 65 hög, samt 47 x 21 cm.
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage.
439978
Päivämäärä:
2017-02-11