Axel Knipschild Konkret

Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): (3) Space activators, signerade och daterade 1976-78, gouache på papper, ca 50x71 cm vardera

Oramade, fläckar

440007

2017-04-29