Byarum bryggeristolar

Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar
Byarum bryggeristolar

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

BYARUM, trädgårdsstolar, 4 st., s.k. bryggerimodell, stomme i bandjärn, sits och rygg i trä, grönlackerade, etikettmärkta, 1900-/2000-tal, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, nyansskillnader

440020

2017-02-16