Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
BYARUM, trädgårdsstolar, 4 st., s.k. bryggerimodell, stomme i bandjärn, sits och rygg i trä, grönlackerade, etikettmärkta, 1900-/2000-tal, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage, nyansskillnader
440020
2017-02-16