Byarum bryggeristolar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYARUM, trädgårdsstolar, 4 st., s k bryggerimodell, stomme i bandjärn, sits och rygg i trä, grönlackerade, etikettmärkta, 1900-/2000-tal, sitthöjd ca 48 cm
Slitage/skador, nyansskillnader
440028
2017-02-19