Byarum bryggeristolr
2017-02-19
440031
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYARUM, trädgårdsstolar, 4 st., s k bryggerimodell, stomme i bandjärn, sits och rygg i trä, grönlackerade, etikettmärkta, 1900-/2000-tal, sitthöjd ca 48 cm
Slitage/skador, 2 med grönt trä, 2 med brunt