Lasse Persson akryl

Lasse Persson akryl
Lasse Persson akryl
Lasse Persson akryl
Lasse Persson akryl
Lasse Persson akryl
Lasse Persson akryl

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LASSE PERSSON (född 1937): "Staplade ting", signerad Lasse Persson, daterad a tergo 1988, akryl på pannå, 75x96 cm

440042

2017-02-12