Glasservis 1920/30-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASSERVIS, 55 dlr., 1920/30-tal, slipad dekor av ränder, bestående av: 9 karaffer, 5 vinglas, 12+12 mindre vinglas varav vissa med cerise cuppa, 5 grogglas, 6 selterglas, 6 likörglas, höjd ca 6,5-28 cm
Enstaka nagg kan förekomma
440052
2017-02-12