Magritte

Magritte
Magritte

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÉNÉ MAGRITTE (Belgien, 1896-1967), efter, surrealistisk komposition, signerad av Georgette Magritte, numrerad i blyerts, 264/350, färglitografi, 28x49 cm, oramad

440073

2017-02-12