Carl Malmsten satsbord Släden

Carl Malmsten satsbord Släden
Carl Malmsten satsbord Släden
Carl Malmsten satsbord Släden
Carl Malmsten satsbord Släden
Carl Malmsten satsbord Släden
Carl Malmsten satsbord Släden
Carl Malmsten satsbord Släden
Carl Malmsten satsbord Släden
Carl Malmsten satsbord Släden
Carl Malmsten satsbord Släden
Carl Malmsten satsbord Släden
Carl Malmsten satsbord Släden

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL MALMSTEN, satsbord, 3 dlr, "Släden", de två mindre borden med hyllplan av spjälor, enligt uppgift inköpt på 1970-talet, ca 36x34, höjd ca 36 cm, 70x41 höjd ca 57 cm

Obetydligt slitage

440074

2017-02-12