Carl Malmsten satsbord Släden
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL MALMSTEN, satsbord, 3 dlr, "Släden", de två mindre borden med hyllplan av spjälor, enligt uppgift inköpt på 1970-talet, ca 36x34, höjd ca 36 cm, 70x41 höjd ca 57 cm
Obetydligt slitage
440074
2017-02-12