Ljusstakar Niclas Holmberg tenn

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, fyrstämplade Niclas Holmberg (mästare i Göteborg 1832-1839), stämplade Göteborg1835, höjd 26 cm

Bucklor, en med lagningar

440077

2017-02-12