Kastrull i koppar

Kastrull i koppar
Kastrull i koppar
Kastrull i koppar
Kastrull i koppar
Kastrull i koppar
Kastrull i koppar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASTRULL med lock, koppar, stämplad AW på locket, 1800-tal, höjd ca exklusive lock 22,5, längd med skaft 69 cm

440080

2017-02-12