Bricka silver Spanien

Bricka silver Spanien
Bricka silver Spanien
Bricka silver Spanien
Bricka silver Spanien
Bricka silver Spanien
Bricka silver Spanien

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRICKA, silver, Spanien, 1900-tal, med hänklar, stämplad "Rivera Sterling 916/000", längd ca 45,5 cm, vikt ca 1070 g

440098

2017-02-12