Carier armbandsur

Carier armbandsur
Carier armbandsur
Carier armbandsur
Carier armbandsur
Carier armbandsur
Carier armbandsur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARTIER, Vermeil Tank, armbandsur, förgyllt silver, 1980-tal, quartz, mineralglas, refnr: 89448/366001, läderarmband samt sölja original, 20x20 mm

440101

2017-02-12