Skål sterlingsilver Tyskland

Skål sterlingsilver Tyskland
Skål sterlingsilver Tyskland
Skål sterlingsilver Tyskland
Skål sterlingsilver Tyskland
Skål sterlingsilver Tyskland
Skål sterlingsilver Tyskland

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL, sterlingsilver, Tyskland, 1900-tal, kanten med bård, stämplad "925, Sterling", diameter ca 29 cm, vikt ca 688 g

440118

2017-02-12